Triathlonowy weekend w Rawie Mazowieckiej

Bartosz Nowakowski
Robert Filipiak z Łodzi wygrał ogólnopolskie zawody triathlonowe na dystansie olimpijskim, które odbyły się nad zalewem Tatar. Zwycięzca ukończył zmagania z czasem 2.11,31. Drugi na mecie był Łukasz Wojtyna (Krasnystaw) - 2.13,42, a podium dopełnił Marcin Zięba (Warszawa) - 2.14,55.

Wśród pań triumfowała Izabela Mariciniak (Łódź) - 2.43,02.

Najlepszym rawianinem okazał się Krzysztof Pocentek, który ukończył zawody na 13. lokacie z czasem 2.25,32.

Przypomnijmy, że uczestnicy na dystansie olimpijskim zmagali się kolejno: pływanie (1,5 km), jazda rowerem (40 km), bieg (10 km).

Szerzej o weekendowych zmaganiach triathlonowych w Rawie w piątkowym wydaniu ITS (4 sierpnia).