Piłka nożna: Woy pokonał Mazovię

Tomasz Imiński
Piłkarze Mazovii przygotowują się do rundy wiosennej skierniewickiej klasy okręgowej Tomasz Imiński
Runda rewanżowa skierniewickiej klasy okręgowej rozpoczyna się już za tydzień. Drużyny rozgrywają ostatnie mecze kontrolne

W kolejnym meczu kontrolnym Mazovia Rawa Mazowiecka przegrała w Drzewicy z czwartoligowym Woy'em Opoczno 2:4. Gole dla rawskiej drużyny zdobyli: Sylwester Kowalczyk i Łukasz Choderski.

Początek meczu należał do czwartoligowców. Już w 12. minucie Woy objął prowadzenie po strzale Marcina Mireckiego. Osiem minut później Piotr Bednarek zagrał ręką we własnym polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Na bramkę zamienił go Grzegorz Piechna.
W drugiej połowie rawianie zagrali o niebo lepiej. Rawianie zdobyli dwie bramki, a bliscy szczęścia byli: Łukasz Choderski, Marcin Telus i Michał Kaźmierczak. Mimo porażki, to był bardzo pożyteczny sparing Mazovii.

Drużynę Woy prowadzi doskonale znany w Rawie Mariusz Wielgus. Woy Bukowiec Opoczyński - Mazovia Rawa Mazowiecka 4:2 (2:0).
Gole: 1:0 - Marcin Mirecki (12), 2:0 - Grzegorz Piechna (20, karny), 3:0 - Sebastian Jura (51), 4:0 - Marcin Mirecki (58), 4:1 - Sylwester Kowalczyk (62), 4:2 - Łukasz Choderski (67).

Mazovia: Przemysław Kopczyński (55, Rafał Sadowski), Piotr Bednarek, Sebastian Amer, Michał Kaźmierczak, Jarosław Karaś, Piotr Kuta (46, Paweł Wyciszkiewicz), Sylwester Kowalczyk, Szymon Leszczuk (71, Piotr Kuta), Łukasz Choderski, Marcin Telus, Tomasz Stasiewicz (84, Jakub Zając).