Widzew pokonał trzecioligową Polonię Warszawa

Dariusz Piekarczyk
Widzew wygrał z Polonią
Widzew wygrał z Polonią Fot. Krzysztof Szymczak
Po porażce z Elaną 1:2, zwycięstwie nad Pogonią Grodzisk 3:1, porażce z Wartą Poznań 1:3, piłkarze Widzewa wygrali na Łodziance z Polonią Warszawa 2:1.

Widzew Łódź – Polonia Warszawa 2:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Michael Ameyaw (51), 2:0 Przemysław Kita (69), 2:1 - Kacper Roguski (89).

Widzew (I połowa): Miłosz Mleczko - Łukasz Kosakiewicz, Daniel Tanżyna, Michał Grudniewski (30’ Przemysław Kita), Patryk Stępiński, Cezary Polak, Bartłomiej Poczobut, Mateusz Możdżeń, Dominik Kun, Merveille Fundambu, Krystian Białas.

Widzew (II połowa): Konrad Reszka - Łukasz Kosakiewicz (65’ Dominik Kun), Daniel Tanżyna (59’ Krystian Nowak), Mateusz Bienias, Filip Becht, Cezary Polak (59’ Robert Prochownik), Bartłomiej Poczobut (78’ Merveille Fundambu), Patryk Mucha, Michael Ameyaw, Przemysław Kita (75’ Krystian Białas), Karol Czubak. Trener: Enkeleid Dobi.