Wybierz region

Wybierz miasto

  Regionalne obchody Światowych Dni Turystyki 2015 - dzień 2

  Dworzec Kolejowy Rawa Mazowiecka - Dworzec PKP
  Rawa Mazowiecka, ul. Kolejowa/6

  10:30 Niedziela, 27 września

  • Brak informacji o cenie

  W weekend 26-27 września br. zapraszamy na regionalne obchody Światowego Dnia Turystyki połączone z Jubileuszem 100-lecia Kolei Wąskotorowej Rogow - Rawa - Biała
  W niedzielę 27 września br. obchody przeniosą się do Rawy Mazowieckiej. Na ten dzień zaplanowano dwa kursy pociągu prowadzonego parowozem na trasie Rawa Mazowiecka – Biała Rawska (odjazd godz. 10:30, 14:30) oraz dwa kursy prowadzone lokomotywą spalinową na trasie Rawa Mazowiecka – Głuchow (odjazd godz. 10:45, 14:45). Bilety na przejazd, zgodnie z cennikiem, do nabycia w kasie. Będzie można także wziąć udział w imprezach towarzyszących – na stacji w Rawie Mazowieckiej, odbędzie się m.in. prezentacja stoisk wiosek tematycznych oraz ognisko.
  Dla uczestnikow regionalnych obchodow ŚDT przygotowaliśmy specjalny Paszport Światowych Dni Turystyki, ktory w dniach 26-27 września br. będzie umożliwiał jego posiadaczom zwiedzenie wybranych atrakcji na trasie Kolei Wąskotorowej Rogow - Rawa - Biała oraz w innych miejscowościach powiatu Brzezińskiego, Skierniewickiego oraz Rawskiego bezpłatnie lub w promocyjnej cenie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Laur Piękna ITS Salon kosmetyczny

  Laur Piękna ITS Salon kosmetyczny