Wybierz region

Wybierz miasto

  Projekt profilaktyczny pt.„Świat się kręci – Gmina czysta od używek”.

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Białej Rawskiej
  Biała Rawska, ul. Wojska Polskiego/9, +48 46 815 95 64

  10:00 Od 2.02.2015 do 14.02.2015

  • Wstęp wolny

  Fundacja Generator Kultury w Białej Rawskiej zaprasza uczniow klas szostych szkoł podstawowych oraz klas pierwszych gimnazjalnych do udziału w realizacji programu telewizyjnego pt. „Świat się kręci – Gmina czysta od używek”.

  Uczestnicy programu pod okiem osoby doświadczonej w branży filmowo-telewizyjnej będą realizować program TV na żywo, z udziałem kamer i widowni. Będzie to profesjonalny program TV, w ktorym dzieci i młodzież zdobędą podstawową wiedzę nt. realizacji programu telewizyjnego oraz poprzez sztukę medialną zrealizują program profilaktyczny dotyczący szkodliwości uzależnień oraz stosowania używek.

  Ponadto efektem pracy uczestnikow projektu będzie nagranie odcinka i wyemitowanie go na otwartym kanale internetowym Fundacji Generator Kultury.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Laur Piękna ITS Salon kosmetyczny

  Laur Piękna ITS Salon kosmetyczny