Wybierz region

Wybierz miasto

  New Bone

  Miejski Dom Kultury w Rawie Mazowieckiej
  Rawa Mazowiecka, ul. Krakowska/6c, +48 46 815 47 13

  18:00 Sobota, 28 listopada

  • Brak informacji o cenie

  New Bone

  Krakowski kwintet jazzowy złożony z młodych, utytułowanych muzykow. Trzema autorskimi płytami utwierdził swoją pozycję na polskim rynku jazzowym. Entuzjastycznie o ich muzycznych dokonaniach wypowiadały się takie autorytety w tej dziedzinie, jak Jarek Śmietana czy Bogdan Chmura. Pozytywny oddźwięk w branżowej prasie zarowno polskiej, jak i zagranicznej, przyczynił się do wzrostu zainteresowania zespołem poza granicami naszego kraju. Grupa otrzymuje propozycje koncertow w najdalszych zakątkach globu, obecnie trwają prace nad kolejnymi zagranicznymi występami. Tylko od początku tego roku formacja zaprezentowała się w ramach drugiej edycji festiwalu Polskie Gwiazdy Światowego Jazzu w Moskwie, a także podczas Międzynarodowego Delhi Jazz Festival. Zespoł w czasie pobytu w Indiach zapisał się także w historii jako pierwsza formacja, ktora wystąpiła z koncertem jazzowym na żywo w Kaszmirze! New Bone nieustannie koncertuje promując swoj ostatni album, trwają rownież intensywne przygotowania do nagrania kolejnej płyty.
  Zespoł powstał w 1996 roku z inicjatywy trębacza Tomasza Kudyka. Debiutancki album "Something for now", na ktorym znalazły się kompozycje lidera zespołu, nagrali w 2004 roku. Debiut fonograficzny zaowocował dużą ilością koncertow w całej Polsce. W 2009 roku grupa New Bone nagrała drugą płytę „It’s not easy”, ktora jest kontynuacją „Something for now”. W styczniu 2012 roku zespoł zarejestrował materiał na trzecią autorską płytę zatytułowaną „Destined” (premiera: kwiecień 2012 rok). W sierpniu 2013 roku Pawła Kaczmarczyka zastąpił Dominik Wania. Autorem muzyki, tak jak i większości kompozycji wykonywanych przez New Bone, jest lider zespołu Tomasz Kudyk.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST