Wybierz region

Wybierz miasto

  Hurom Cup XC – Puchar Ziemi Łódzkiej

  Zamek Książąt Mazowieckich - Muzeum Ziemi Rawskiej
  Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa/3

  Niedziela, 16 sierpnia

  • Brak informacji o cenie

  W niedzielę, 16 sierpnia, odbędzie się kolejna rowerowa impreza w naszym mieście. Na terenach wokoł Zamku Książąt Mazowieckich zostaną przeprowadzone zawody rowerowe Cross Country. Maratony XC to kolejne wyścigi skierowane do miłośnikow jazdy terenowej.

  W przeciwieństwie do klasycznych maratonow MTB w wyścigach Cross Country zawodnicy pokonują kilka lub kilkunastokrotnie tę samą trasę. Długość jednego okrążenia to około 2,5 km. Zaletą wyścigow XC jest możliwość obserwowania zawodnikow przez cały czas trwania rywalizacji. Zawody zostaną przeprowadzone wśrod kobiet w 5 kategoriach wiekowych, a wśrod mężczyzn w 8. W kategorii kobiet rywalizować mogą zawodniczki urodzone w 2004 - 2003 r., w kategorii mężczyzn rywalizację rozpoczną chłopcy urodzeni w latach 2005 – 2004. Organizatorzy nie wprowadzają gornego limitu wieku uczestnikow.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach