Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Rawy Mazowieckiej 2015

  Zamek Książąt Mazowieckich - Muzeum Ziemi Rawskiej
  Rawa Mazowiecka, ul. Zamkowa/3

  18:30 Sobota, 23 maja

  • Wstęp wolny

  Zakopower

  Zakopower to obecnie najbardziej znany w Polsce zespoł, ktory z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką. Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą Music Hal wydaną w 2005 roku.
  Zespoł ma tysiące wiernych fanow, dzięki ktorym regularnie grywa około 80 koncertow w roku. Pozycja Zakopower umacnia się rownież na Europejskiej scenie World Music. Zespoł zagrał na prestiżowych Europejskich Festiwalach: w Otrawie, Rudolstad oraz na węgierskim Sziget Festiwal. W 2010 roku dołożył do tego udział w Nigel Kennedy's Polish Weekend Londynie w prestiżowej sali Queen Elizabeth Hall Southbank Centre, gdzie zagrał trzy koncerty w tym w dwoch projektach wspolnie z Nigelem Kennedy.

  Marika

  Marika debiutowała w 2002 roku jako wokalistka soundsystemu Bass Medium Trinity, ktory w składzie Marika, Frenchman i Abselektor wydał płytę Mowisz i masz w roku 2004. W 2005 występowała jako solistka w projekcie teatralnym 12 Ławek zrealizowanym w Teatrze Muzycznym w Gdyni, a także supportowała Macy Gray podczas jej warszawskiego koncertu. W tym samym roku ukazała się też druga płyta Bass Medium Trinity, Pociąg z Babilonu. W 2006 roku Marika wzięła udział w polsko-niemieckim projekcie muzycznym Polski ogień, w ramach ktorego nagrała dwie piosenki: "Siła ognia" na riddimie "Doctor's Darling" oraz "What's Ya Flava" na riddimie "Curefix". Zaśpiewała także w Operze Leśnej na TOPtrendy w ramach koncertu Trendy. W roku 2007 związała się z wytwornią Karrot Kommando, dzięki ktorej wydała piosenkę "Moje serce".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST