Wybierz region

Wybierz miasto

  "Rawa gra szanty"

  Tereny nad Zalewem Tatar
  Rawa Mazowiecka, ul. Tatar/

  21:00 Sobota, 18 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Jolly Roger

  Witamy wszystkich sympatyków piosenki żeglarskiej, muzyki folkowej oraz tych, którzy uwielbiają opowieści o morskich awanturnikach, korsarzach i piratach, o krwawych bitwach i rejsach galeonów wypełnionych skarbami.
  Nasza działalność artystyczna opiera się głównie na występach podczas koncertów plenerowych, pikników, zlotów motocyklowych, ognisk, imprez integracyjnych dla pracowników firm oraz osób prywatnych a także innych imprez kulturalnych.
  Zespół stanowi pięciu doświadczonych muzyków z wykształceniem muzycznym oraz z kilkuletnim stażem scenicznym. Nasz repertuar to zarówno utwory autorskie jaki i znane i lubiane pieśni żeglarskie utrzymane w konwencji biesiadnej lub klasycznym klimacie ogniskowym, turystycznym i żeglarskim. Wybór klimatu i aranżacja zależy od potrzeb oraz charakteru organizowanej imprezy. Naturalność, prostota i swoisty rytm tej muzyki szybko podbija serca słuchaczy w każdym wieku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Laur Piękna ITS Salon kosmetyczny

  Laur Piękna ITS Salon kosmetyczny