Świętowali 50-lecie szkoły [52 zdjęcia]

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Białej Rawskiej w miniony weekend obchodził swoje wielkie święto - nadanie imienia Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, 50-lecie oraz zjazd absolwentów.

W uroczystościach uczestniczył m.in. starosta rawski Józef Matysiak, który z okazji Dnia Edukacji wręczył nagrody. Otrzymało je 8 nauczycieli: Andrzej Romańczuk, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Rawie oraz Jolanta Gołka z tej samej placówki, Małgorzata Kowalska, wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Białej Rawskiej, Aldona Antosik, wicedyrektor Zespołu Placówek Specjalnych w Rawie, Cecylia Magiera-Koprowska, wicedyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Rawie, Aleksandra Woszczyk z Zespołu Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej w Rawie, Anna Przerwa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Rawie oraz AlicjaTęczyńska, wychowawca w Domu Dziecka w Rawie.
Na liście stypendystów starosty rawskiego znalazło się 8 uczniów z 4 podległych mu szkół. Stypendia otrzymali: Agnieszka Grotek, Grzegorz Sitarek, Mateusz Kruszyński, Bogumiła Korzycka, Żaneta Adamczyk, Paulina Czerwińska, Jakub Synowiecki oraz Iwona Krzemińska.

Komentarze (9)

avatar
avatar
rocznik 94/98 (gość)

Szkoda, że nie wszystkim było dane spotkać się ze swoimi wychowcami. Maszej Pani profesor nie zaprosili

avatar
rocznik (gość)

Moc pozdrowięń dla wspaniałych profesorów Pani Łazarz i Pana Niezabitowskiego -wychowankowie rocznik 71/75

Wybierz kategorię